piątek, 26 czerwca 2026

 Dzisiaj kolejna opinia Czytelnika o powieści "Bieszczadzka sitwa", który w korespondencji do mnie napisał tak:

"...życzę dużo zdrowia i kolejnych super pozycji z książką, mnie wciągnęła dopiero kurier rano przywiózł już się zagłębiłem. Zwlaszcza że mam zalecenie dużo czytać aby uaktywniać mózg.

odstawiłem książkę K.Bondy Żniwiarz cienia dla pana książki.

 

Panie Wiesiu przeczytałam książkę, ,super narracja życzę kolejnych pozycji."


Ponieważ nie zapytałem go, czy mogę to zamieścić, nie podaję jego nazwiska. Powiem tylko, że czyta wszystkie moje książki. Jest wytrawnym Czytelnikiem, z dużą znajomością literatury, a także emerytowany wysoko postawionym oficerem policji kryminalnej, a więc zna się na rzeczy, więc Jego opinia ma dla mnie duże znaczenie.

https://www.wydawnictwocm.pl/wieslaw-hop-bieszczadzka-sitwa-kryminaly-bieszczadzkie-2-p-1146.html 

https://tantis.pl/kryminaly-bieszczadzkie-t-2-bieszczadzka-sitwa-p3769126?srsltid=AfmBOop73FUQtjMaqF3-VOUCS0qHemJxiLVP_KXdI9QB18neMgyUiuEr





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz