"Bieszczadzka sitwa" - pierwsze opinie
Moja powieść kryminalna "Bieszczadzka sitwa" ma już pierwsze opinie czytelników. Tak pisze o niej Pan Stanisław Kuśmierek, który czyta wszystkie moje książki. Cieszę się, że mam takiego Czytelnika.
Sławomir Kuśmierek:
"Witam SzP Wiesławie. Dobrze się czyta tę Bieszczadzką sitwę. Jestem już po zabójstwie Stadnickiego i naprawde gratuluje lekkiego pióra i stylu pisania kryminału odbiegającego od stylu innych pisarzy ,piszących ten gatunek literacki. Pańskiej prozie się wierzy po prostu,bo jest pisana prostym językiem bez wydziwiania, tak z życia po prostu. Pozdrawiam serdecznie i czytam dalej."
"Witam SzP
Wiesławie! Skonczylem czytać Bieszczadzką sitwę. Krótka opinie napisałem na portalu "Lubimy czytać" i dałem 7 gwiazdek. Bardzo fajnie,lekkim piórem
,napisany kryminał. Rozumiem, że
detektyw Nowak pojawi się w kolejnym bieszczadzkim kryminale.
Pozdrawiam serdecznie."
Opinia Pana Sławomira na stronie
„Lubimy czytać:
"Kolejny odcinek
przygód byłego policjanta ,a teraz już prywatnego detektywa Andrzeja Nowaka,i
mam nadzieję,że nie ostatnie,bo wyszedł cało , kolejnej afery ,która skręcili
mu byli koledzy. Bardzo fajnie to się czyta ,a ja szczególny mam sentyment do
Bieszczadów i znam wszystkie te miejsca ,gdzie dzieje się akcja powieści,i tak
jak w "Jastrzebiach nad połonina",można sobie choć w wyobraźni
powrócić do tych miejsc. Oczywiście mam egzemplarz z dedykacją i autografem
Autora. Polecam."
https://www.wydawnictwocm.pl/wieslaw-hop-bieszczadzka-sitwa-kryminaly-bieszczadzkie-2-p-1146.html
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5247131/bieszczadzka-sitwa
https://tantis.pl/kryminaly-bieszczadzkie-t-2-bieszczadzka-sitwa-p3769126
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz