"Bieszczadzka sitwa" - pierwsze opinie
Moja powieść kryminalna "Bieszczadzka sitwa" ma już pierwsze opinie czytelników. Tak pisze o niej Pan Stanisław Kuśmierek, który czyta wszystkie moje książki. Cieszę się, że mam takiego Czytelnika.
Sławomir Kuśmierek:
"Witam SzP Wiesławie. Dobrze się czyta tę Bieszczadzką sitwę. Jestem już po zabójstwie Stadnickiego i naprawde gratuluje lekkiego pióra i stylu pisania kryminału odbiegającego od stylu innych pisarzy ,piszących ten gatunek literacki. Pańskiej prozie się wierzy po prostu,bo jest pisana prostym językiem bez wydziwiania, tak z życia po prostu. Pozdrawiam serdecznie i czytam dalej."




